Kızlık Zarı Dikim Fiyatları

Kızlık Zarı Dikim Fiyatları

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi (Flep Yöntemi) planlanmış bir evlilik veya ilişki tarihi bulunmayan ama gene de kızlık zarının eski haline getirilmesini isteyen hastalar için uygulanır. Kalıcı kızlık zarı flep yönteminde doku iyileşimi çok önemlidir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı (ücreti ) 2018 Bursa

Kızlık zarı dikimi fiyatları (ücretleri); kızlık zarının yapısı, açıklık derecesine, yırtık şekline göre, uygulanacak geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi tipine göre, anestezi tipine göre değişkenlik göstermektedir.

Etik kurallar nedeni ile web sitelerinde ücret bilgisi paylaşılmamaktadır. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden 7 gün 24 saat bana çekinmeden ulaşabilirsiniz. Daha önceden jinekolojik muayene olursanız kızlık zarınızın muayenesi sonrası size net bilgi verilmektedir.

Jinekolojik muayeneden çekinmeyiniz sadece dış genital organlarınız gözlenir 1 dk geçmeyen bir muayenedir; ultrason ile kızlık zarının yırtık olup olmadığı ve zar zedenme şekli belli olmaz.

Bursa kızlık zarı kalıcı ve geçici dikimi fiyatı (ücreti) 2018 konusunda sizlere yardımcı olmaktayım. Yapılacak kontrollerinizde ayrıca ücret ödemeyeceksiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı nasıl belirlenir?

Kızlık zarı dikimi fiyatı merkezden merkeze ve hekimden hekime oldukça değişmektedir.

Daha önce de belirtildiği üzere bazı hekimler bu işlemi hiç yapmamakta bazı hekimler de kendi ücret tarifelerini kendileri belirlemektedirler.

Kızlık zarı dikimi fiyatını, yapılan işlem zorluğunun derecesinden çok olası problemlerde hekimlerin de aldıkları risklerden kaynaklanmaktadır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı nedir? (Kızlık zarı onarımı ücretlendirme)

Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara, İstanbul, İzmir'lerdeki merkezlerde farklılıklar gösterir ve ücretlendirmesi merkezden merkeze genelde ortalama olarak 1500-3000 TL arasında değişmektedir.  Bu fiyat aralığının daha üstünde veya altında çalışan jinekolog hekimler de bulunmaktadır.

Flep Yönetmi ile kızlık zarı dikim Fiyatları

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları Bursa’da 2018 Ekim sonu itibarı ile ….tl civarındadır. Flep yöntemi halk arasında kalıcı kızlık zarı dikiminin diğer adı olarak kullanılmaktadır.

Esasen yöntemi de, bu şekilde belirten bir adlandırma olarak kabul edilebilir. Bu yöntemle kızlık zarı kalıcı olarak dikilmiş olur. Burada şunu açıklamakta fayda vardır. Kızlık zarı yapısal özelliğinden dolayı dikilebilen ve yeniden eski haline kalıcı olarak döndürülebilen yapıda değildir. Bunun sebebi zar halkasının tabanının damardan zengin olmasına rağmen zarı besleyen damarların tekrardan iyileşmeyi temin edebilecek güçte olmaması ve dikilen uçların bu sebeple yeniden bir araya gelip yapışarak iyileşememesidir.

Bu nedenle kızlık zarının kendisine yapılan her kalıcı işlem geçersiz olup sonuç başarısızlıktır. Bu sebeplerden dolayı kızlık zarı dikiminde flep yöntemi denilen yöntem geliştirilmiştir.

Burada yapılan şey flep denilen doku kaldırmak ve bunu yeni bir zar oluşturacak şekilde bir araya getirerek yeni bir zar oluşturmaktır.

Lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılır. Ortalama yarım saat kadar sürer. İşlem sonrası yine yarım saat kadar da istirahat edersiniz ve gözetim altında tutulursunuz.

Bu sürenin sonunda yürüyebilir, yemek yiyebilir, 8 saat sonra banyo yapabilirsiniz. Araba kullanmanızı ise önermiyoruz. Seyahat esnasında da dikişlerin üzerine vücut ağırlığının denk gelmemesine özen göstermelisiniz.

Bu yöntem oldukça başarılı bir yöntemdir. İyileşme süresi 4 hafta kabul edilir. Geçici bazı kısıtlamalara ve bu dönemde dikkat edilecek hijyen kurallarına riayet edilirse sonuçlar mükemmele yakındır. Tabi her işin belli kuralları da olacaktır. Bunlar 4 hafta boyunca tuvalet ve genital temizlik kurallarına tam olarak uymak, size öğrettiğimiz şekilde banyo ve tuvalet ihtiyacını gidermek, spor yapmamak, ağırlık kaldırmamak, aşrı bacak açıcı hareketlerden uzak durmak, otururken öğrettiğimiz şekilde oturarak vücut ağırlığını dikişlerin üzerine denk getirmemek gibi. Bu prensipler uzun tecrübeler ve deneyimler sonucunda oluşturulmuştur.

Bu nedenle her birinin ayrı ayrı önemi vardır. İzah ettiğimiz bu kurallara ve size öğreteceğimiz dikkat etmeniz gereken hususlara uymanız işlemin başarısı için gereklidir.
Eğer bir şekilde bu işlemde bir sorun olursa tekrar yapılabilir ama aradan birkaç ay geçmesi gerekir.

Halk arasında 2 kat, 3 kat flep gibi yöntemler olduğu söylenmektedir. Aslında bu aynı işlemdir. Fakat bazı kadınlarda kilo ya da yapısal nedenlerle daha fazla dikiş atmak gerekir. Bu durumda flep yoluyla yaptığımız yeni zarı daha fazla dikiş atarak sağlamlaştırma yoluna gideriz. Aslına söylenmek istenen budur.

Özetleyecek olursak sosyal bir sorun olan bu konuda flep yöntemi olarak adlandırılan bu işlem sizlere mükemmel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Kızlık zarı dikimi kalıcı ve geçici yöntem olması fiyatlara etki eder mi?

Kızlık zarı geçici yöntem ilk cinsel ilişkinin planlandığı düğün öncesi bir hafta içinde yapılmalıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi kullanarak himen onarımı yapılmaktadır. Adetli olmamanız tercih edilir. Her iki yöntem farklı olduğu için ücret ve fiyat değişmektedir.

Kızlık zarı dikimi lokal olarak işlem yapılacak bölge uyuşturularak da yapılabilir. Koldan damar yolu açılarak genel anestezi ilaçları sizi rahatlatacak dozda verilir. İşlemi hatırlamaz ve ağrı duymazsınız. Lokal veya genel anestezi yöntemi kızlık zarı diktirme ücret ve fiyatına etki etmektedir.

Kalıcı yöntemi istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi erken yapılması sizi psikolojik olarak rahatlatır. Kontrole gelmeniz sizden istenirse adetli olmadığınız bir zaman için randevu almanız önerilir.

Kızlık zarı dikimi için şehir dışından gelmek istiyorum klinik ulaşım nasıldır?

Yaşadığınız il ve ilçe küçük olabilir. Tanıdık dost ve akrabalarınız ile karşılaşmak istemezseniz himenoplasti ameliyatınızı yaptırmak için Antalya şehir merkezinde bulunan kliniğimize başvurabilirsiniz.

Ulaşım son derece kolaydır. Gelmek istediğiniz zaman size randevu verirken bize nasıl ve ne şekilde gelebileceğiniz konusunda sizleri bilgilendirebiliriz. Aramaktan ve soru sormaktan çekinmeyiniz.

Şehir dışından kızlık zarı tamiri ve muayenesi için geldiğimde nasıl ve ne şekilde gelmeliyim?

Muayene randevusu alırken adetli olmadığınız bir zamana denk gelmesine dikkat ediniz. Ama sosyal nedenlerden dolayı gelebileceğiniz tarihlerde adet olmanız kaçınılmaz ise beni önceden bilgilendirmeniz durumunda size önereceğim adet geciktirici ilaçlarla adetinizi erteleyebiliriz.

Anestezi almanız gerekli olabilir. Aç ve susuz olmanız midenizin boş olması gerekli olabilir. Kızlık zarı dikimi lokal olarak işlem yapılacak bölge uyuşturularak da yapılabilir. Genel anestezi de size koldan damar yolu açılarak düşük dozda ama sizi rahatlatacak dozda anestezi ilaçları verilmektedir.

Rahat bir kıyafet ile gelmeniz uygun olacaktır. Dar kot veya tayt sizi işlem sonrası seyahat sırasında sizi rahatsız edebilir.

İşlem bitimi seyahat etmenizde sakınca yoktur.

Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum, gizli kalmasını istiyorum imkanı var mı?

Kızlık zarı dikimi ve diğer konularda hasta mahremiyeti ve gizlilik bizim için de vazgeçilmez bir durumdur. Diğer üçüncü şahıslara asla bilgi verilmez.

Kızlık Zarı Diktirme Ücretleri 

Ülkemizde kızlık zarı diktirme ücretleri en çok merak edilen konuların başında geliyor. Her 10 kadından bir tanesinin kızlık zarı ameliyatı geçirdiğini söyleyenler var.

Ben de klinikler önündeki bu sıra ne diye merak ediyordum. Kızlık zarına kültürel ve töresel nedenlerden ötürü çok önem veren Türkler her şeyin olduğu gibi bu işin de maliyetini, daha doğrusu ücretini merak ediyorlar.

Internet’te bir arama yaptığınız zaman karşınıza çıkan bir sürü web sitesi beylik cümlelerle “bu işin maliyetinin yerine göre değiştiğini, Balıkesir’de farklı, İstanbul’da farklı, Bursa’da farklı rakamlar alındığını” belirtiyorlar.


iki türlü kızlık zarı dikim şekli var. Geçici dikim gerdek gecesinden 3-4 gün önce lokal anestezi ile yapılıyor ve daraltma işlemi gerçekleştiriliyor. Aslında yapılan kızlık zarının dikimi değil, o bölgenin narin bir iplikle dikilmesi, cinsel ilişki sırasında dikişlerin sökülerek duvarda kanama meydana gelmesidir. Böylece bir ömür boyu birlikte hayatınızı paylaşacağınız, can yoldaşınızı kandırmayı başarıyorsunuz.

Ikinci yöntem ise kalıcı kızlık zarı dikimi denilen işlemdir. Bu işlem çok daha ciddi bir operasyondur ve bir doku parçası dikimi gerçekleştirilerek uygulanıyor. Bu işlemi evlenmeden 1-2 sene önce yaptırmanız yeterli oluyor.

Ücretlere gelecek olursak bir çok yer geçici ve kalıcı dikim için aynı fiyatı uyguluyorlar.

Oysa kalıcı dikimin maliyeti ve riski çok daha fazla. Bazı jinekologlar yırtığın derecesine göre fiyat belirlediklerini söyleyebiliyorlar. Ücretler Bursa’da .... TL ile ..... TL arasında değişiyor, fiyat farkı çok fazla. Ayrıca jinekologlara da bireysel olarak gidip fiyat sorabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Kızlık zarı dikimi ne kadar ? kızlık zarı dikimi fiyatı için ne söylüyorsunuz hocam diyen çok hasta oluyor. Sanırım jinekolojide en fazla sorulan ve merak edilen konu himen yani kızlık zarı konusu , en baştan almak gerekirse , kızlık zarı nedir , kızlık zarı nerededir , kızlık zarı rengi ne renktir , kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı , kızlık zarı bozulma belirtileri nelerdir , kızlık zarım bozulmuş mudur , kızlık zarı zedelenmesi ile bozulması arasında ne fark vardır , kızlık zarı kanı nasıldır , ne renktir ? , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı diktirenlerin yorumları nasıldır ,kızlık zarı dikimi fiyatı , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi gibi birçok sual alıyoruz ve bu yazımızda sorularınıza cevap veriyoruz , aşağıda her paragrafta ayrı bir konu olacak okumaya devam edin.

Detaylı Bilgi için Doktorunuza Sorun...


Online Randevu

Duyurular

KIZLIK ZARI DİKİMİ ameliyatında kalıcı flep yöntemiyle sadece 30 dakikada kesin ve garanti sonuç


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır? Kızlık zarı diktirme operasyonları, uzun ve kısa vadeli kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri nedir?


Problemsiz ilk Gece Estetik Görünüm
Geçici ve Kalıcı Dikimi ve Tamiri


Bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır. (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG., 01.08.1998, 23420)


Kızlık Zarı Dikimi Muayenesi ve Tamiri

Sağlıklı, Güvenilir, Estetik, Gizli Geçici ve Kalıcı Kızlıkzarı Dikimi‎


KIZLIK ZARI DİKİMİ ameliyatında kalıcı flep yöntemiyle sadece 30 dakikada kesin ve garanti sonuç


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır? Kızlık zarı diktirme operasyonları, uzun ve kısa vadeli kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri nedir?


Problemsiz ilk Gece Estetik Görünüm
Geçici ve Kalıcı Dikimi ve Tamiri


Bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır. (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG., 01.08.1998, 23420)


Kızlık Zarı Dikimi Muayenesi ve Tamiri

Sağlıklı, Güvenilir, Estetik, Gizli Geçici ve Kalıcı Kızlıkzarı Dikimi‎


KIZLIK ZARI DİKİMİ ameliyatında kalıcı flep yöntemiyle sadece 30 dakikada kesin ve garanti sonuç


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır? Kızlık zarı diktirme operasyonları, uzun ve kısa vadeli kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri nedir?


Problemsiz ilk Gece Estetik Görünüm
Geçici ve Kalıcı Dikimi ve Tamiri


Bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır. (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG., 01.08.1998, 23420)


Kızlık Zarı Dikimi Muayenesi ve Tamiri

Sağlıklı, Güvenilir, Estetik, Gizli Geçici ve Kalıcı Kızlıkzarı Dikimi‎


KIZLIK ZARI DİKİMİ ameliyatında kalıcı flep yöntemiyle sadece 30 dakikada kesin ve garanti sonuç


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır? Kızlık zarı diktirme operasyonları, uzun ve kısa vadeli kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri nedir?


Problemsiz ilk Gece Estetik Görünüm
Geçici ve Kalıcı Dikimi ve Tamiri


Bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır. (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG., 01.08.1998, 23420)


Kızlık Zarı Dikimi Muayenesi ve Tamiri

Sağlıklı, Güvenilir, Estetik, Gizli Geçici ve Kalıcı Kızlıkzarı Dikimi‎


KIZLIK ZARI DİKİMİ ameliyatında kalıcı flep yöntemiyle sadece 30 dakikada kesin ve garanti sonuç


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır? Kızlık zarı diktirme operasyonları, uzun ve kısa vadeli kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri nedir?


Problemsiz ilk Gece Estetik Görünüm
Geçici ve Kalıcı Dikimi ve Tamiri


Bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır. (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG., 01.08.1998, 23420)


Kızlık Zarı Dikimi Muayenesi ve Tamiri

Sağlıklı, Güvenilir, Estetik, Gizli Geçici ve Kalıcı Kızlıkzarı Dikimi‎


KIZLIK ZARI DİKİMİ ameliyatında kalıcı flep yöntemiyle sadece 30 dakikada kesin ve garanti sonuç


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır? Kızlık zarı diktirme operasyonları, uzun ve kısa vadeli kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri nedir?


Problemsiz ilk Gece Estetik Görünüm
Geçici ve Kalıcı Dikimi ve Tamiri


Bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır. (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG., 01.08.1998, 23420)


Kızlık Zarı Dikimi Muayenesi ve Tamiri

Sağlıklı, Güvenilir, Estetik, Gizli Geçici ve Kalıcı Kızlıkzarı Dikimi‎


KIZLIK ZARI DİKİMİ ameliyatında kalıcı flep yöntemiyle sadece 30 dakikada kesin ve garanti sonuç


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır? Kızlık zarı diktirme operasyonları, uzun ve kısa vadeli kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri nedir?


Problemsiz ilk Gece Estetik Görünüm
Geçici ve Kalıcı Dikimi ve Tamiri


Bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır. (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG., 01.08.1998, 23420)


Kızlık Zarı Dikimi Muayenesi ve Tamiri

Sağlıklı, Güvenilir, Estetik, Gizli Geçici ve Kalıcı Kızlıkzarı Dikimi‎


KIZLIK ZARI DİKİMİ ameliyatında kalıcı flep yöntemiyle sadece 30 dakikada kesin ve garanti sonuç


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır? Kızlık zarı diktirme operasyonları, uzun ve kısa vadeli kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri nedir?


Problemsiz ilk Gece Estetik Görünüm
Geçici ve Kalıcı Dikimi ve Tamiri


Bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır. (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG., 01.08.1998, 23420)


Kızlık Zarı Dikimi Muayenesi ve Tamiri

Sağlıklı, Güvenilir, Estetik, Gizli Geçici ve Kalıcı Kızlıkzarı Dikimi‎Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Kızlık Zarı

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  muratarslanmd (@) gmail.com
  +90 224 249 88 38
  +90 224 249 88 38
 © Design BursaWebTasarım